II HNL 9.kolo

NK Sesvete-NK Hrvatski Dragovoljac 0:1
Kada na jednoj utakmici uputite dva udarca na gol, kada ne stvoirite niti jednu izglednu priliku, kada ne pokažete volju i htijenje, onda ne očekujete da utakmicu završite s pozitivnim rezultatom. Ono što su danas pokazali naši igrači je ispod svakog nivoa našeg kluba i velika pljuska svima nama koji se trudimo u klubu osigurati im maksimalne uvjete za njihov napredak. Teško je išta pozitivno napisati o našoj igri. Neopravdano je ovdje ne spomenuti gostujuću ekipu  koja je došla ovdje odigrati borbeno i hrabro, a to je i učinila, i odnijela zasluženo tri boda.
Gosti su zabili na početku utakmice kada su prošli kroz sredinu za 0:1, a imali su još vratnicu i gredu u drugom dijelu za potpuni potop naše momčadi.
Čestitke ekipi Hrvatskog Dragovoljca na zasluženoj pobjedi, a našoj momčadi ostaje da se iskupi u sljedećim utakmicama domaćoj publici na učestalim domaćim porazima.

22-10-2017
HNK Hajduk II VS NK Sesvete