Rezultate Juniora, Kadeta, Pionira, možete vidjeti OVDJE

Glasilo HNS Središta Zagreb možete vidjeti OVDJE

Nogomet ZNS-a možete vidjeti OVDJE

II HNL 15.kolo

NK Sesvete-NK Varaždin 3:2
U odličnoj utakmici naša je momčad uspjela svladiti vrlo dobre goste iz Varaždina. Već u drugoj minuti na centaršut Tolića najbolje se snašao Štimac koji pogađa za 1:0. Kada se očekivalo da naša momčad nakon početnog šoka dodatno pritisne goste jedna nesmotrenost naše obrane dovodi do brzog izjednačenja. Tada utakmica poprima jednu sasvim novu dimenziju u kojoj su se gosti ohrabrili i opasno prijetili našim vratima. Ipak najbolje prilike na utakmici ponovno su propuštali naši igrači, prije svega Kolega i Dučkić, koji su izlazili sami na gostujućeg vratara, ali nisu upjeli pogoditi za vodstvo.
U drugom dijelu gledali smo ponovno dinamičnu igru s obje strane, prilike pred jednim i drugim golom i odlične intervencije vratara. U 48. minuti Štimac se odlično oslobodio svoga čuvara, uputio udarac prema golu koji odlično brani vratar Nevistić, ali na žalost gostiju kratko odbija, a odbijenu loptu u gol posprema Tolić za 2:1.
Varaždin je nakon primjenog gola krenuo na sve ili ništa i u tom periodu Jertec je iz odlično izvedenog slobodnog udarca pogodio gredu. U 75. minuti nakon dobre akcije gostujući igrač pada u šesnaestercu i sudac pokazuje na kazneni udarac. Siguran realizator za 2:2 je Droždek. Ubrzo nakon toga, nakon centaršuta Tolića, najbolje se snalazi Džijan koji pogada za konačnih i zasluženih 3:2.