Rezultate Juniora, Kadeta, Pionira, možete vidjeti OVDJE

Nogomet ZNS-a možete vidjeti OVDJE

Finale Kup-a ZNS-a

NK Sesvete-NK Rudeš 0:2
Strijelci: Babić,Aralica
Prije izlaska igrača na teren naša momčad je napravila špalir igračima i stručnom stožeru i tako na najljepši mogući način čestitala na zasluženom prvom mjestu i ulasku u prvu hnl.
Sama utakmica je bila dosta oprezna i obje ekipe su stajale kompaktno i taktički odgovorno. Igra se odvijala na sredini terena,čekajući neku grešku kojom će se kazniti protivnik. Ona se desila u 29-oj minuti kada gubimo duel na sredini terena,lopta dolazi do Babića koji ulazi u šesnaesterac i lobom zabija preko Šarlije za 0:1.
Nakon toga naša momčad pritišće ali bez završnog udarca. S još većim pritiskom se ulazi u drugo poluvrijeme ali naši igrači nisu precizni. Na kraju u sudačkoj nadoknadi Aralica postiže pogodak iz solo akcije za 0:2 i zasluženu pobjedu Rudeša.
Sve u svemu čestitamo našoj ekipi na uspješnoj sezoni i ulasku u pretkolo hrvatskoga kupa.