Priopćenje za sezonu 2017./2018.

JAKIROVIĆ UMJESTO BEZERA !.
Prof. Bezer je odličan trener i da nam u zimu nisu otišla četiri igrača u prvu ligu i Božić u Kinu ja sam uvjeren da bi Sesvete na kraju bili prvaci druge lige rekao je preds. Pero Karatović.
Sljedeću sezonu očekujemo nešto komotniju situaciju. Stadion u Sesvetama sigurno ide u gradnju tek krajem godine i nije realno da bude gotov do početka sljedeće sezone a samim tim odustajemo od napada na prvu ligu u sezoni koja je pred nama.
Kada se tome doda i planirano proširenje lige na 16 klubova i ispadanje samo jednog kluba promjenu smatramo logičnom.
U dogovoru sa prof. Bezerom zajedno smo donjeli odluku da je ovo najpovoljnija situacija da u sljedećoj sezoni priliku dobije prvi pomoćnik i naš bivši igrač Jakirović kojem i sam prof. Bezer predviđa uspješnu trenersku karijeru.
Sa prof. Bezerom se rastajemo prijateljski uz jedno veliko DOVIĐENJA a od Jakirovića očekujemo da pripremi ekipi za napad na prvu ligu kada bude dovršen naš novi stadion.
Na kraju koristim priliku da se kao predsjednik kluba u ime uprave zahvalim prof. Bezeru za sve što je napravio u našem klubu i da mu poželim puno uspjeha u novoj sredini.

25-08-2017
NK Sesvete VS HNK Hajduk II