Kratki intervju: Filip Hranjec

Ovotjedni intervju je s Filipom Hranjecom, dvostrukim strijelcem i igračem utakmice Prve HNL Juniora u pobjedi Sesveta protiv Intera iz Zaprešića rezultatom 0:3.

Kakvi su tvoji dojmovi iz utakmice u Zaprešiću?

– Veći dio utakmice smo bili bolji, imali smo više prilika i udaraca po golu. Mogli smo i ranije povesti. Pobjedu smo definitivno zaslužili.

Kako ti se čini ekipa u proljetnom dijelu sezone?

– Kada nam dođe par igrača koji imaju iskustva nastupa i treninga sa seniorima onda se sve čini lakše i bolje nego u zimskom dijelu. Još će vjerojatno trebati neko vrijeme da se sve to posloži i rezultati će se vidjeti nakon nekoliko prvih utakmica, ali po treninzima i ovoj utakmici se vidi napredak u odnosu na zimski dio prvenstva.

Kako ti sebe vidiš u klubu i u budućnosti?

U klubu sam sretan i nadam se da ću i u budućnosti igrati za NK Sesvete.

Što radiš kada ne igraš nogomet?

Uz dva treninga dnevno i školu ne stignem ništa drugo. Ako stignem igram tenis s prijateljima ili gledam nogomet na televiziji.

I za kraj pitanje, očekivanja za sljedeću utakmicu protiv Osijeka?

Igramo doma pa možemo očekivati barem bod. Prije dva tjedna smo izgubili od njih u kupu 1:4, ali mi se nije činilo da su nešto puno bolji od nas. Vidjet ćemo sve na terenu. Idemo na pobjedu!