Kraj KIKI kupa

Nakon vikenda ispunjenog zabavom i nogometom, završio je 13. Kiki kup.

U subotu u uzrastu limača, u konkurenciji od 20 klubova, najuspješniji su bili Lučko sa osvojenim četvrtim mjestom, Sesvetski Kraljevec sa osvojenim trećim mjestom, Bubamara sa osvojenim drugim mjestom i Dinamo kao pobjednik.

U nedjelju u uzrastu zagića, u konkurenciji od 18 klubova, najuspješniji su bili Zagreb sa osvojenim četvrtim mjestom, Dinamo sa osvojenim trećim mjestom, Sesvete sa osvojenim drugim mjestom i Lokomotiva kao pobjednik.

Treba izdvojiti i našeg Matiju Jakirovića koji je osvojio nagradu za najboljeg vratara u zagićima.

U galeriji možete osjetiti dio atmosfere ukoliko niste mogli nazočiti tom događaju.

Veliko hvala svima koji su došli podržati igrače, igračima i našim sponzorima Tokiću i Krašu.

Vidimo se sljedeće godine!