Druga HNL: Sesvete – BSK 1:0

[alc_event_scoreboard event=”8643″ display_details=””]

Došli smo do još jedne pobjede u 8. kolu Druge HNL protiv novog drugoligaša BSK.

Od samog početka smo žustro krenuli i počeli nizati prilike. Tijekom cijelog prvog poluvremena je gol visio u zraku i činilo se kao da je samo pitanje trenutka kada ćemo doći u vodstvo. No, zahvaljujući odličnim intervencijama gostujućeg vratara, nismo došli do pogotka.

U drugom dijelu BSK se malo posložio i izgledao bolje. Počeli su i oni stvarati prilike i utakmica je izgledala izjednačeno. Već kada se činilo da će završiti neodlučeno 0:0, Ivan Markota, čiji se ulazak u igru pokazao kao odlična odluka, zabija za 1:0 u 90. minuti i donosi veliko slavlje Sesvećanima.

Ovom pobjedom smo se napokon odmaknuli od donjeg dijela tablice. Sljedeća utakmica je 20.10. u 15.00h protiv Lučkog, u gostima.