DRUGA HNL: SESVETE – KUSTOŠIJA 3:0

[alc_event_scoreboard event=”8669″ display_details=””]

U 12. kolu Druge HNL smo mogli uživati u lijepoj utakmici protiv Kustošije

Utakmica je počela borbeno, međutim od početka je naginjala na našu stranu. Prva velika prilika je bila u 19. minuti kada izdaleka potegnuo Ćosić, ali njegov udarac završava pored gola. U 34. minuti nova velika šansa kada Mikulić prolazi po desnoj strani, vraća povratnu loptu 11m, ali Dago šalje loptu visoko iznad gola. U 44. minuti Tolić izvodi korner i nakon dosta odbijanja lopta dolazi do Mikulića koji prekrasno gađa lijevom nogom. Na putu do gola se ispriječila vratnica i lopta je iznenadila Vasilja kojem se odbila na nogu, te nije pravovremeno reagirao i pucao je točno u vratara gostiju.

Odmah na početku drugog dijela dolazimo do vodstva. Dago je prošao po lijevoj strani i ubacio loptu pred gol gostiju, a Tolić neometan pogađa mrežu za 1:0. U 57. minuti Tolić odlično upošljava Ćosića koji opet gađa malo pored gola gostiju. U 74. minuti, nakon izvođenja slobodnog udarca, povisujemo vodstvo pogotkom Vasilja na asistenciju Jelića. U 90. minuti Tolić postavlja konačnih 3:0 nakon prodora Vranjkovića.

Sljedeća utakmica je u subotu 17.11. u 13.30h protiv Varaždina u gostima.