Pripremna utakmica: NK Sesvete – NK Lučko 3:0

NK Sesvete
Sušak, Mikulić I., Jelić, Tarle, Drmić, Ćosić, Daniel, Jovičević, Sunagić, Dago, Vasilj (još su igrali: Mikulić M., Topuzović, Dodig, Hlebec, Markota, Brezina, Cetina, Darojković, Juan, Hugo, Vranjković)
NK Lučko
Koprić, Ribić, Lončar, Kunštić, Perić, Polić, Ceraj, Roglić, Vlak, Marić, Bencetić (još su igrali: Krpan, Jagatić, Jesenović, Pešić Š., Pešić D., Filipović V., Filipović N., Batarelo, Krsnik, Luetić, Kaltak, Vajdovčić, Banović)
U 10 ujutro, po sparnom vremenu, NK Sesvete i NK Lučko su odigrali vrlo dobru prijateljsku utakmicu. Rezultat je bio 3:0 za NK Sesvete. U prvom poluvremenu, “iskusnija” ekipa predvođena novim kapetanom Ivanom Mikulićem, je povela lijepim zgoditkom Nadreya Dage. Vidjeli smo još nekoliko prilika s obje strane, iako su Sesvete ipak dominirale. U drugom poluvremenu se mijenja cijela ekipa Sesveta, kao i sustav igre. Većinom mladi i, u seniorima, neiskusni igrači su povećali vodstvo prekrasnim dalekometnim udarcem Juana. U razdoblju do tog zgoditka Sesvete su se “tražile” jer su počeli igrati, njima novim, 3-4-3 sustavom. Ubrzo se sve posložilo, pa su se slagale dobre šanse s obje strane. Do zgoditka za 3:0 je došlo odličnim odigravanjem vrlo raspoloženog Markote i Juana, nakon kojeg Markota sam izbija pred vratara i lako ga matira. Novi stručni stožer NK Sesveta može biti zadovoljan prikazanim, dok u Lučkom još ima mjesta za napredak.