Raspored Omladinska Škola

Raspored treninga Omladinske Škole možete vidjeti OVDJE...

Rezultate Juniora, Kadeta, Pionira, možete vidjeti OVDJE

Glasilo HNS Središta Zagreb možete vidjeti OVDJE

Nogomet ZNS-a možete vidjeti OVDJE


II HNL 10.kolo

NK Lučko-NK Sesvete 2:0
Po lijepom i ugodnom vremenu u Lučkom naša ekipa nije uspjela postići pozitivan rezultat. Već na samom startu neopreznost lijeve strane naše obrane rezultira dobrim ubačajem te igrač domaćina neometan pogađa glavom za 1:0. Nakon primljenog zgoditka podigli smo ritam igre i stvorili dvije šanse, ali udarci Topića i Dučkića nisu pronalazili put do mreže. U samom finišu utakmice ponovno loša reakcija naše lijeve strane te jednu prizemnu loptu napadač domaćih posprema u mrežu za 2:0.
Drugi dio u potpunosti je pripao našoj ekipi, a u tom dijelu igre pogodili smo i vratnicu te imali nekoliko izglednih prilika, ali nikako nismo uspjeli postići zgoditak. Nekako smo dojma da smo se možda malo i “zamjerili lopti” svojim odnosom u nekim prošlim utakmicama u kojima nismo pokazali volju i htijenje.

Podijeli ovaj članak

 

Glasilo II HNL

Glasilo II HNL možete vidjeti OVDJE

Sljedeća utakmica

22-10-2017
HNK Hajduk II VS NK Sesvete

Zadnja utakmica

14-10-2017
 
NK Sesvete 0 : 1 NK Solin

mod_vvisit_counterDanas776
mod_vvisit_counterJučer2739
mod_vvisit_counterOvaj tjedan11344
mod_vvisit_counterProšli tjedan23269
mod_vvisit_counterOvaj mjesec61955
mod_vvisit_counterProšli mjesec91880
mod_vvisit_counterUkupno2757798

top