Početak priprema za novu sezonu

Trener Dino Babić sa svojim suradnicima je jučer, 05, srpnja 2021., nakon mjesec dana pauze okupio momčad i započeo pripreme za novu sezonu. Na prvom treningu pojavilo se 30 igrača.

Iz prošle sezone u klubu su Faris Krkalić, Marko Čabraja, Mateo Kastarati, Marin Brigić, Domagoj Sabljo, Vinko Bićanić, Bruno Sunagić, Nino Stojanović, Italo Montano Cortes, Mateo Topić, Igor Karlo Majić, Lazar Vujanić. Pripremema su se priključili i perspektivni juniori Mario Ljevar, Matej Grgić, Matija Munić, Sven Opačić, Matija Benić i Dominik Šuart.

Klubu je pristupilo i nekoliko novih igrača: Domagoj Muić (NK Rudeš), Tomislav Baltić (HNK Cibalia), Ivan Crnov (HNK Cibalia), Patrik Mijić (GNK Dinamo), Josip Mijatović (HNK Hajduk) te Matija Fintić (NK Dubrava Tim Kabel).

Klub su u međuvremenu napustili Ivan Mikulić (NK Dugo Selo), Mihovil Geljić (RFS Latvija), Matija Malekinušić (Zrinjski Mostar). Nakon isteka posudbe u svoje klubove su se vratili Boško Bošković, David Večerić, Marko Ravlija (GNK Dinamo) te Filip Hlevnjak (NK Slaven Belupo). Adrian Zenko, Marko Mikulić, Luka Kožić, Mateo Lovrić te Mislav Komorski također su napustili klub te su u potrazi za novim klubom.

U pripremama ćemo odigrati šest prijateljskih utakmica: NK Rudeš (10. srpanj), NK Inter (14. srpanj), NK Slaven Belupo (17. srpanj), NK Kustošija (24. srpanj), NK Dugo Selo (28. srpanj) te GNK Dinamo II (01. kolovoz).

Prvo kolo na rasporedu je 13. kolovoza kada ćemo ugostiti NK Osijek II.