DRUGA HNL: Poraz protiv druge momčadi Osijeka

U utakmici 13.kola Druge HNL naša momčad poražena je na domaćem terenu od druge momčadi Osijeka rezultatom 1:5.

Nakon dobrog ulaska u utakmicu u 21.minuti nakon gužve u 16m isključen je naš igrač Raul Florucz, a 10. minuta kasnije gosti su poveli golom Miškovića. Iako sa igračem manje u drugom poluvremenu naša momčad se nametnula i veći dio drugog poluvremena bila bolji protivnik. Zenko i Geljić našli su se u izglednim prilikama za izjednačenje, no vratar Osijeka je odlično reagirao. Spomenimo i dobru situaciju u kojoj se našao naš kapetan Mikulić kojega ruši protivnički igrač u 16m, no sudac Antunović je ostao nijem.

Rezultat se nije mjenjao do 80. min kada Osijek postiže još 4 pogotka, dok je počasni pogodak postigao novopridošli igrač Italo Montano Cortes.

Pred nama je reprezentativna pauza, nakon koje naša momčad gostuje kod Junaka u Sinju.

Strijelci: 0:1 Mišković (30), 0:2 Sekulić (80), 0:3 Sekulić (82), 0:4 Sekulić (84), 1:4 Cortes (88), 1:5 Latković (89). Žuti kartoni: Sunagić, Zenko (Sesvete), Todorov, Benić, Gačić, Mišković (Osijek). Crveni karton: Florucz (Sesvete)

SESVETE: Krkalić, Mikulić, Bičanić, Brigić (od 85. Lisjak), Goić, Kožić, Zenko (od 65. Majić), Sunagić (od 85. Hoić), Topić (od 74. Franić), Florucz, Geljić (od 85. Cortez).

OSIJEK II: Barešić, Magdić, Gačić, Barišić (od 60. Karamatić), Benić (od 72. Stranput), Cherif (od 46. Prpić-Bosanac), Babin, Kuprešak, Mišković, Todorov (od 46. Latković), Sekulić (od 85. Pršo).