Druga HNL: Sesvete – Solin 3:0

[alc_event_scoreboard event=”8630″ display_details=””]

U petak smo po lijepom i sunčanom vremenu mogli svjedočiti velikoj pobjedi NK Sesvete.

Gosti su već u trećoj minuti popustili i dobili gol iz uigrane akcije iz kornera koju je lijepim udarcem završio naš kapetan Ivan Mikulić. Nakon tog gola smo stali i gosti su preuzeli konce igre u svoje ruke. Prijetili su u nekoliko navrata, međutim nisu uspjeli konkretizirati svoju nadmoć.

U drugo poluvrijeme smo ušli puno bolje i nismo gostima dali da igraju. U 57. minuti Jovičević pronalazi Vasilja koji mirno pogađa mrežu gostiju za 2:0. Već 6 minuta kasnije novi zgoditak. Kapetan Mikulić, koji se pokazao u odličnoj formi, prolazi po desnoj strani i ubacuje loptu u šesnaesterac gostiju koju dočekuje Dago i pogađa glavom za konačnih 3:0. Kasnije smo mogli vidjeti pravu majstoriju Tolića koji je izvozao nekoliko gostujućih igrača, međutim lopta nije htjela u mrežu.

Sljedeća utakmica je u subotu, 13.10. u 15.00h protiv BSK u Sesvetama.